Show and The City

26.09.2019

Foto: Radim Hájek
Foto: Radim Hájek

Téměr na konci září se uskutečnila naše zatím vůbec největší benefiční akce Show and The city pro Lucinku Houškovou. Půl roku pečlivých příprav se neminulo účinkem a  jsme moc šťastné, že se podařilo naplnit naše očekávání a pomoci Lucince , jejíž příběh dojal všechny přítomné.

Foto: Zbyněk Maděryč
Foto: Zbyněk Maděryč

220 hostů zaplnilo nádherné prostory Barceló Brno Palace, kde se celý večer konal. Tato benefice vznikla jako oslava narozenin masážního salónu Tawan Brno, který s námi celou událost připravoval. Velkou pomoc nám poskytlo také Wonder production, které pomohlo zajistit účinkující a program. Jsme nesmírně vděčné za důvěru, kterou jste do nás vložili a za to, jak nádherný večer jsme díky Vám všem prožily.

Foto: Radim Hájek
Foto: Radim Hájek

V prostorách hotelu Barceló vyrostlo dlouhé molo se zavěšenými lustry, které vytvořilo prostor pro nabitý program módních přehlídek a dalších umělců. Na mole prezentovaly modely známých českých návrhářů pouze ty nejkrásnější české modelky, mezi kterými byla například Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016 nebo Michaela Habáňová Česká Miss 2017. Hosté se mohli pokochat pohledem na modely z dílny Aleše Báry, Miroslava Michaela Knota, Gábiny Páralové, Eccitante a Salonu č4, přehlídku uzavřely Neonky by Nela Slováková.

Foto: Radim Hájek
Foto: Radim Hájek

Celým večerem provázela moderátorka Eva Decastelo, která dodala programu potřebné odlehčení a dostatek humoru. Publikum svým silným hlasem oslovila zpěvačka Leona Gyöngyösi, kterou v průběhu večera vystřídala Monika Bagárová v duetu se svojí sestrou Natálií. Módní přehlídky doprovodil na housle Michael Hejč, jehož interpretace známé Vltavy decentně doplnila modelky. Magickým momentem byly vstupy kouzelníků Lukáše a Pavla Šeklin, kteří na mole objevili papouška kakadu a vtáhly diváky do svých kouzel z Las Vegas. Okouzlená byla i Monika Bagárová, kterou zasněžili konfetami ze svých dlaní. Vrcholem benefiční události bylo předání šeku v hodnotě 70.500 korun Lucince


Foto: Petr Coufal
Foto: Petr Coufal

Co řekla o tomto benefičním večeru naše zakladatelka Petra Pachlová?

"Show and the City byla naše zatím největší akce, kterou jsme spoluorganizovaly. Jsem šťastná, že se objevuje stále více lidí, kteří chtějí pomáhat, oslovují nás a my jim umožňujeme plnit jejich nesobecká přání. Jsem přesvědčená, že pomáhání by mělo patřit do běžného života každého zdravého člověka. Lucince jsme dnes udělali ohromnou radost. Nejenže jsme vybrali krásnou částku, ale ponese si z toho zážitek na celý život. Od Darinky (Miss a modelka Darja Jakucevičová Vozábová) dostala korunku ze soutěže Miss, od všech hostů vzkazy do knihy vytvořené pro ni. Děkuji tímto všem za projevenou důvěru a lidskost, se kterou se náš tým Dnes pomáhám v poslední době setkává. Jsem šťastná, že se daří šířit poslání našeho spolku - tedy inspirovat, pomáhat a spojovat pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují."

Foto: Petr Coufal
Foto: Petr Coufal

Příspěvky na transparentní účet Lucinky Houškové stále chodí a bude tomu tak až do 28.10.2019, do ukončení veřejné sbírky. Momentálně je na účtu Lucinky 93 200 korun. 

Foto: Petr Coufal
Foto: Petr Coufal

Hosté si jako vzpomínku odnesli obrázek z Fotobuňky Radima Hájka a všechny ženy byly obdarovány růží. Na závěr děkujeme našim empatickým partnerům, bez kterých by všechny naše představy zůstaly v poznámkovém bloku.