Vittorio Pro Julii

12.12.2019

Foto: Zbyněk Maděryč

Ve čtvrtek 12.12.2019 se v brněnské restauraci Vittorio setkalo 70 lidí, aby podpořili Dům pro Julii, Dětský Hospic, který má v Brně brzy vzniknout.

Foto: Zbyněk Maděryč

Celková částka, která se z tohoto krásného a smysluplného večera vybrala, je 52 tisíc korun. Vám všem, kteří se účastnili nebo byli jakkoliv zapojeni, patří velké  a upřímné díky! Ukázali jste, že Vám záleží na ostatních a toho si velmi ceníme. My jsme Vám zase dokázaly, že pomoc nebolí a dá se spojit s hezkým zážitkem nebo společenskou událostí.

Foto: Zbyněk Maděryč

Restaurace Vittorio připravila delikatesy středomořské kuchyně a výborné pití včetně degustace rumů, rádi bychom poděkovali i za excelentní servis celému týmu tohoto nového restaurantu. Hudební doprovod byl zajištěný kytaristou panem Kašubou a také panem Kotačem v podání saxofonu.  Poté nás poctila svoji návštěvou Stand up Comedy Slzy štěstí, ve které se nám představil Honza Dudek, Matúš Toderiška a Dominika Hulová, která je mimo jiné nepostradatelnou členkou týmu Dnes pomáhám. 

V průběhu večera jsme zrealizovali tombolu, ve které hosté vyhrály tři ceny: úžasný dort od Terezy Šimkové, voucher pro 2 osoby o degustační večeři v restauraci Vittorio, nebo naše charitativní víno od společnosti REISTEN, které nejen inspiruje, ale i pomáhá. Rádi bychom poděkovali také Top promo agency za pomoc se zajištěním programu.

Foto: Zbyněk Maděryč

Speciální poděkování patří panu Ing. Jiřímu Loubalovi ze společnosti CYRRUS, který ikdyž se nemohl zúčastnit, věnoval Julii mimořádný dar 10 000 korun.

Moc si ceníme Vaší důvěry a podpory a těšíme se na další shledání v roce 2020! Děkujeme za krásné fotky od našeho dvorního fotografa, Zbyňka Maděryče.