O co soutěžíme

Výherní balíčky "dnes pomáhám" pro 4 výherce neboli naše hrdiny budou nabité. Každý získá následující:

1. Poukázku na nákup či konzumaci v OCEAN 48 na 500 korun. OCEAN 48 je prodejna ryb a zároveň i bistro, mají neskutečné delikatesy. Již několikrát se zúčastnily food festivalu Slavnosti moře a na jejich dobroty se stojí dlouhé fronty. Mají prodejny v Brně, Olomouci, Hradci Králové a po novém roce přijde i Praha. Poukázku můžete využít kdekoliv. Ve spolupráci s OCEAN 48 jsme pro vás připravili také nádherný dobrý skutek!!! Ocean se rozhodl darovat čerstvé rybičky pro brněnský KLOKÁNEK a HOSPIC u SVATÉ ALŽBĚTY, a to přímo před Štědrým dnem, 23. 12. 2018. O celé akci vás budeme informovat, sledujte naše sociální sítě :-)

2. Balíček doplňků stravy v hodnotě 2 000 korun od společnosti Ladylab . Ladylab není jen místem, kde si můžete koupit fitness produkty pro ženy, jsou skvělou motivací a na jejich stránkách se dozvíte rady a tipy ke cvičení, různé recepty a triky.

3. Poukázku na 500 korun na novém nákupním serveru Goginn !! Tento server je úžasný, protože cena zboží se vám může snížit podle toho, kolik lidí si danou věc nakoupí. Vy se potom můžete rozhodnout, jestli penízky věnujete sobě do svého "ginnu" kreditu na příští nákup nebo jestli přispějete na dobrou věc, na této věci server pracuje a my budeme pravděpodobně zapojení. Již teď Goginn věnuje 100 korun z každého prodaného Betlému na dobrou věc, podívat se můžete tady. Tento krásný dobrý skutek se vztahuje i na nákup sluchátek, kdy každých 100 korun jde opět pro Dnes pomáhám. Pro nákup sluchátek klikněte zde. Děkujeme, jste úžasní!!!

4. Pánský balíček kosmetiky od Classic Man Barber Shop v hodnotě 600 korun. Ano, muži, myslíme i na Vás!! :-)

5. Poukázky od Derma Body Clinic na ošetření v hodnotě 2.500,-Kč. Kliniku najdete v Praze a ve Zlíně. DBC poskytuje služby v oblasti kosmeticko-estetické péče. Můžete se těšit na profesionální ošetření těla nebo pleti nejmodernějšími a účinnými přístroji v příjemném prostředí.

6. Balíček žvýkaček s vlastním potiskem od skvělé Dominiky Potůčkové :-) Svěží dech potřebujeme neustále a proto věříme, že i tento dáreček vám udělá radost. 

7. Charitativní hvězdičku a víno od Dnes pomáhám, které už asi dobře znáte :-)

Každý z nás má také nárok na lekci zdarma v krásném a novém ENERGY FITNESS Brno:


Děkujeme všem partnerům našeho projektu a především naší skvělé patronce, bez které by tento projekt nevzniknul!!