​Původní myšlenka, která nás napadla, v dnešním světě sociálních sítí... Proč nesdílet něco dobrého a inspirativního? Jak můžeme být užitečné a nakazit svět dobrými skutky? A tak vzniknul hashtag #dnespomaham a posléze naše organizace. Nejdříve jsme se soutředily hlavně na repostování různých akcí a událostí, posléze jsme začaly tvořit projekty a akce vlastní. 

Hlavním cílem naší organizace je sdílení a inspirace dobrých skutků a rády bychom tuto myšlenku dostaly do povědomí široké veřejnosti. Žádný čin a skutek není malý a bezvýznamný, pokud je myšlen dobře a od srdce, každá pomoc má smysl.

Je spousta lidí, která nás inspirovala a podpořila. My na to nikdy nezapomeneme a děkujeme vám, že při nás stojíte a pomáháte nám i nadále. 

Jsme přesvědčené o tom, že pomáhání by mělo být běžnou součástí života každého zdravého člověka. Pomoc nebolí. Naopak- dá se spojit i s hezkým zážitkem nebo výletem. Je to jen o přenastavení našeho uvažování.

Spojujeme pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují. Realizujeme Vaše nesobecká přání a zážitky v dobré skutky. Každý týden Vám také přinášíme inspiraci- v pondělí citáty, které najdete na našich sociálních sítích pod hashtagem #konecnepondeli a v neděli "pomahače", tedy inspirativní osobnosti, které najdete pod hashtagem #pomahac.

Jsme pyšné na všechny naše skutky, ale rády bychom zmínily pomoc starším a nemocným lidem nebo postiženým dětem. Spousta lidí má v sobě bariéry a musíme uznat, že jsme měly také respekt z kontaktu s těmito lidmi. Ukázalo se ale, že se nebylo čeho bát a všichni byli vděční za obyčejný úsměv, pohlazení, povykládání si. 

info@dnespomaham.cz