Florbalový turnaj Shooters Beta pro Elenku

Představte si na okamžik, že by ve vašem životě neexistoval zvuk. Nikdy byste neslyšeli, jak zní vaše jméno, nikdy byste neslyšeli začínající jaro nebo vaši nejoblíbenější písničku. Pomozme společně shromáždit finance potřebné na speciální ušní implantáty, které Elence pomůžou  svět vnímat všemi smysly a naplno! 

Pánové z Shooters Beta se rozhodli, že pomůžou a že startovné z jejich florbalového turnaje půjde právě pro Elenku. Jak se můžete zapojit vy? Přijďte na turnaj a zapište se (nejen) Elence do života! Turnaj se koná po celý den v sobotu 20.4. a náš tým bude přítomen. Přijďte udělat dobrý skutek, pořiďte si něco od týmu dnes pomáhám na památku a udělejte si s námi hezkou vzpomínku na dobrý skutek u naší nové fotostěny, která ještě zůstává překvapením.

Na akci bude také přítomen tým projektu "Zapiště se někomu do života".  Jedná se o nábory do registru dárců kostní dřeně po celé republice. Zápisem do registru můžete někomu zachránit život a zabere vám pouze pár minut času. Celý proces spočívá pouze ve vyplnění formuláře a následném odběru vzorku formou stěru z dutiny ústní.  Pro zápis budete potřebovat kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz. Základními podmínkami pro zápis do registru je věk 18 - 35 let a dobrý zdravotní stav.

Pokud se chcete dozvědět něco více k této události a k příběhu Elenky, klikněte

Poběžte v tom s námi!!

Hospic sv. Alžběty v Brně byl vůbec prvním hospicem na Moravě a loni oslavil výročí 20 let. Hospicová péče poskytuje komplexní pomoc a podporu nemocným v pokročilé a konečné fázi nevyléčitelných onemocnění. Aktuálně se jedná o výstavbě nového křídla areálu, která výrazně navýší lůžkovou kapacitu a díky novému projektu se také rozroste o krásnou terasu, kde budou moct klienti odpočívat a načerpat svěží vzduch a energii ze sluníčka. Tento projekt bude stát nemalou částku a Hospici stále chybí částka v řádech milionů korun.

Hospic se rozhodl do podpory tohoto projektu zahrnout nás všechny, abychom přiložili ruku k dílu něčím hezkým a prospěšným a letos uspořádá již druhý ročník běhu pro Hospic. Veškerý výtěžek půjde právě na dostavbu nového křídla hospice. Udělejme tedy něco pro naše zdraví i pro Hospic a připojme se k jejich běhu! Tým Dnes pomáhám bude přítomen. Přihlášky realizujte tady:

info@dnespomaham.cz