Pravidla soutěže

Od dnešního dne až do 23.12.2018 vkládejte na Instagram nebo Facebook fotku sebe nebo Vašeho dobrodince s nápisem #dnespomaham, jak to vidíte na obrázku dole pod naším textem. Nezapomeňte v popisu pod fotku napsat, o jaký dobrý vykonaný skutek jde nebo půjde, pokud je ještě jen v plánu. K příspěvku připojte hashtagy #dnespomaham a #dnespomahamskristynou abychom Vás našli. No a abyste v tom nebyli sami, označte alespoň jednoho člověka, který by se měl také pochlubit svými skutky. 

Ze všech zúčastněných vybere patronka soutěže Kristýna každou adventní neděli jednoho člověka, kterého zveřejníme na našich sociálních sítích. Tito čtyři hrdinové od nás získají hodnotný dárek složený ze sedmi cen. A že to bude peckový dárek si můžete být jisti! Přesvědčit se můžete tady. Balíčky odešleme po vyhlášení výherce Českou Poštou do 5 pracovních dnů.

Pořadatelem soutěže jsme my, DNES POMÁHÁM, z.s., a vyhrazujeme si právo změnit odměnu poskytovanou vítězům soutěže. Na účast v soutěži a výhru v soutěži není právní nárok. Vyhrazujeme si také právo ve všech případných sporech vzniklých z této soutěže učinit konečné rozhodnutí a kdykoli zrušit či změnit její pravidla bez udání důvodu a bez náhrady jakýchkoli nákladů. V minulosti jste si u nás již ale ověřili, že nám můžete věřit a my si vaší důvěry vážíme a nezklameme ji. Pouze se snažíme uchránit případných změn ze stran okolních. Děkujeme.