Proč to děláme

Máme dvě přání, které bychom si chtěly tímto vánočním projektem splnit. Tím prvním je připomenout hlavní myšlenku organizace Dnes pomáhám a to inspiraci a šíření dobrých skutků.  Vánoční období je skvělá příležitost.

Žádný čin a skutek není malý a bezvýznamný, pokud je myšlen dobře a od srdce, každá pomoc má smysl.  

Tím druhým přáním je dát pokusit udělat malou osvětu Pro Spolek Ichtyóza. Jedná se o genetické kožní onemocnění,  které není nakažlivé. Nejhorší stav je bezprostředně po narození - s přibývajícím věkem lze očekávat zlepšení - vizuální i zdravotní, příběhy pacientů si můžete prohlédnout tady. Projevy nemoci jsou různorodé -od drobných projevů, které jsou zaměnitelné se zarudlou kůží po nekontrolovaném opalování až po nánosy ztvrdlé kůže. Cílem v péči tohoto onemocnění je hlavně hydratovat kůži! Důležité také je osvěžování termálními vodami, promašťování kůže a dostatečný příjem vody. Pokud chcete podpořit Spolek Ichtyóza, stejně jako my, pořiďte si nějaký z našich charitativních předmětů zde. Napište nám na info@dnespomaham.cz . Nám se podařilo sehnat čtveřici úžasných dárců pro spolek Ichtyóza, kteří nám věnovali již 20 tisíc korun!!

Jsou to: ENERGY FITNESS Brno - NRG, Renocar BMW and MINI Brno, OLMAN service a Classic Man Barber shop !!

Děkujeme všem dárcům za nádherný příspěvek pro Spolek Ichtyóza, udělali jste nám velkou radost a vážíme si vaší důvěry.

ENERGY FITNESS Brno má pro nás malý bonus a tím je vstup na zkoušku zdarma do jejich krásného fitness centra, zájemci klikněte zde. Protažení v období Vánoc se určitě hodí, děkujeme!!