Reference

Mám ráda lidi se srdcem na dlani, lidi, kterým není lhostejné, v jakém žijí světě a umí podat pomocnou ruku, upozornit na správné věci a podpořit ty, kteří často nemají v životě takové štěstí, jako většina z nás. A přesně takové jsou slečny z tohoto spolku... Díky nim vznikl krásný projekt Dnes pomáhám a já si jich za to nesmírně vážím. Za relativně krátkou dobu zvládly, také díky Vám, pomoci mnoha lidem, dětem, seniorům, nemocným a také zvířatům. Ať již finančně nebo povzbuzením či "pouhou" přítomností. Nesobecky, oddaně a s úsměvem, dělají svět lepším. Přidejte se, pomáhejte s nimi, není to jedno, záleží na tom. Dámy, pro mě jste hvězdy!

S hlubokou úctou, K.F


Jsem moc rád, že jsem se dostal k tomuto projektu. Ze své pozice dárce jsem vždy váhal, jestli se darované finance dostanou do "správných rukou" a zároveň tam, kde jsou nejvíce potřeba. Díky projektu Dnes pomáhám už mi tyto starosti odpadají a za to jsem vám vděčný!

Mockrát děkuji, J.B.


Rádi bychom poděkovali zástupkyním nadace Dnes pomáhám. Touto společností jsme byli osloveni za účelem spolupráce a podpory některých z velmi prospěšných projektů  tohoto spolku. Nadace pomáhá nemocným a zdravotně postiženým dětem a lidem, kteří to nejvíce potřebují. Velmi oceňujeme nezištné a naprosto neziskové úsilí a aktivity této nadace pod vedením Ing. Pachlové. Velmi si vážíme toho, že děvčata věnují svůj čas a intenzivní práci této velmi prospěšné činnosti. Bude pro nás ctí a potěšením s Nadací Dnes pomáhám i nadále spolupracovat.

L.P.


Ráda bych poděkovala organizaci Dnes pomáhám, která ani chvíli nezaváhala nám pomoci v nouzi, když jsem je oslovila s prosbou o pomoc. Povedlo se jim shromáždit krásnou částku na rehabilitace pro našeho postiženého syna Matyáška. Úžasná, bezproblémová komunikace, úžasní lidé, kteří tuto organizaci vedou. Moc děkujeme a moc si této pomoci vážíme.

L.V.