Vánoční výzva DNES POMÁHÁM s Kristýnou Kubíčkovou 

S velkou radostí vám představujeme vánoční projekt Dnes pomáhám a Patrona této výzvy- Czech Miss EARTH 2016- Kristýnu Kubíčkovou

Šiřte dobré skutky s námi a inspirujte i ostatní! Udělali jste v tomto roce nějaký dobrý skutek a chcete se pochlubit? Anebo znáte někoho, kdo koná dobro, ale sám se nikdy nepochlubí?

Pravidla soutěže

Od dnešního dne až do 23.12.2018 vkládejte na Instagram nebo Facebook fotku sebe nebo Vašeho dobrodince s nápisem #dnespomaham, jak to vidíte na obrázku. Nezapomeňte v popisu pod fotku napsat, o jaký dobrý vykonaný skutek jde nebo půjde, pokud je ještě jen v plánu (inspiraci máte zde). K příspěvku připojte hashtagy #dnespomaham a #dnespomahamskristynou abychom Vás našli. No a abyste v tom nebyli sami, označte alespoň jednoho člověka, který by se měl také pochlubit svými skutky. Ze všech zúčastněných lidí Kristýna vybere 4 "hrdiny", které zveřejníme na našich sociálních sítích. Každého hrdinu vyhlásíme postupně na adventní neděle podle kalendáře. Tito čtyři hrdinové od nás získají hodnotný dárek složený ze sedmi cen. A že to bude peckový dárek si můžete být jisti! O jeho obsahu se dočtete tady.

Do naší výzvy se už připojil také Vojta Drahokoupil, čehož si moc vážíme a velice děkujeme!! Vojta je mladý a talentovaný zpěvák a vidět jste ho mohli v Letošní show Tvoje tvář má známý hlas. Takže doufáme, že nás v tom nenecháte a zapojíte se :-) Vybrané fotografie zúčastněných najdete postupně tady a na instagramu pod hashtagem #dnespomaham a #dnespomahamskristynou.

Proč to celé taky děláme?

Chceme také upozornit na genetické kožní onemocnění Ichtyóza, které není nakažlivé. Nejhorší stav je bezprostředně po narození - s přibývajícím věkem lze očekávat zlepšení - vizuální i zdravotní, příběhy pacientů si můžete prohlédnout zde. Projevy nemoci jsou různorodé -od drobných projevů, které jsou zaměnitelné se zarudlou kůží po nekontrolovaném opalování až po nánosy ztvrdlé kůže. Cílem v péči tohoto onemocnění je hlavně hydratovat kůži! Důležité také je osvěžování termálními vodami, promašťování kůže a dostatečný příjem vody. Pokud chcete podpořit Spolek Ichtyóza, stejně jako my, pište na info@dnespomaham.cz . Nám se podařilo sehnat čtveřici úžasných dárců, kteří nám věnovali již 20 tisíc korun, právě pro tento spolek!!

Jsou to: ENERGY FITNESS Brno - NRG, Renocar BMW and MINI Brno, OLMAN service a Classic Man Barber shop !! DĚKUJEME všem dárcům za nádherný příspěvek, udělali jste nám velkou radost a vážíme si vaší důvěry.

ENERGY FITNESS Brno - NRG má pro nás malý bonus a tím je vstup na zkoušku zdarma do jejich krásného fitness centra, zájemci klikněte zde. Protažení v období Vánoc se určitě hodí, děkujeme!!

O co soutěžíme?

Balíčky "dnes pomáhám" pro 4 výherce neboli naše hrdiny budou nabité. Každý získá následující:

1. Poukázku na nákup či konzumaci v OCEAN 48. OCEAN 48 je prodejna ryb a zároveň i bistro, mají neskutečné delikatesy. Již několikrát se zúčastnily food festivalu Slavnosti moře a na jejich dobroty se stojí dlouhé fronty. Mají prodejny v Brně, Olomouci, Hradci Králové a po novém roce přijde i Praha. Poukázku můžete využít kdekoliv. Ve spolupráci s OCEAN 48 jsme pro vás připravili také nádherný dobrý skutek!!! Ocean se rozhodl darovat čerstvé rybičky pro brněnský KLOKÁNEK a HOSPIC u SVATÉ ALŽBĚTY, a to přímo před Štědrým dnem, 23. 12. 2018. O celé akci vás budeme informovat, sledujte naše sociální sítě :-)

2. Balíček doplňků stravy v hodnotě 2 000 korun od společnosti Ladylab . Ladylab není jen místem, kde si můžete koupit fitness produkty pro ženy, jsou skvělou motivací a na jejich stránkách se dozvíte rady a tipy ke cvičení, různé recepty a triky.

3. Poukázku na novém nákupním serveru Goginn !! Tento server je úžasný, protože cena zboží se vám může snížit podle toho, kolik lidí si danou věc nakoupí. Vy se potom můžete rozhodnout, jestli penízky věnujete sobě do svéhu "ginnu" kreditu na příští nákup nebo jestli přispějete na dobrou věc, na této věci server pracuje a my budeme pravděpodobně zapojení. Již teď Goginn věnuje 100 korun z každého prodaného Betlému na dobrou věc, podívat se můžete tady. Tento krásný dobrý skutek se vztahuje i na nákup sluchátek, kdy každých 100 korun jde opět pro Dnes pomáhám. Pro nákup sluchátek klikněte zde. Děkujeme, jste úžasní!!!

4. Pánský balíček kosmetiky od Classic Man Barber Shop v hodnotě 600 korun. Ano, muži, myslíme i na Vás!! :-)

5. Poukázky od Derma Body Clinic na ošetření v hodnotě 2.500,-Kč. Kliniku najdete v Praze a ve Zlíně. DBC poskytuje služby v oblasti kosmeticko-estetické péče. Můžete se těšit na profesionální ošetření těla nebo pleti. 


6. Balíček žvýkaček s potiskem od skvělé Dominiky Potůčkové :-) Svěží dech potřebujeme neustále a proto věříme, že i tento dáreček vám udělá radost. 

7. Charitativní hvězdičku a víno Dnes pomáhám :-)

Děkujeme všem partnerům našeho projektu a především naší skvělé patronce, bez které by tento projekt nevzniknul!! Na závěr bychom chtěly říct, že výherce bude Kristýna vybírat náhodně. Balíčky cen vám budeme odesílat postupně, po vyhlášení každého výherce do 5 pracovních dnů Českou poštou.

Žádný čin a skutek není malý a bezvýznamný, pokud je myšlen dobře a od srdce, každá pomoc má smysl. 

Pořadatelem soutěže jsme my, DNES POMÁHÁM, z.s., a vyhrazujeme si právo změnit odměnu poskytovanou vítězům soutěže. Na účast v soutěži a výhru v soutěži není právní nárok. Vyhrazujeme si také právo ve všech případných sporech vzniklých z této soutěže učinit konečné rozhodnutí a kdykoli zrušit či změnit její pravidla bez udání důvodu a bez náhrady jakýchkoli nákladů. V minulosti jste si u nás již ale ověřili, že nám můžete věřit a my si vaší důvěry vážíme a nezklameme ji. Pouze se snažíme uchránit případných změn ze stran okolních. Děkujeme.